Polityka prywatności i zasadu użytkowania obowiązująca w AMB Technic

Polityka prywatności i zasady korzystania z serwisu!

1. Informacje ogólne.
   1. Właścicielem i operatorem serwisu internetowego dozowniki.com, dalej zwanego „Serwisem”, jest AMB Marek Bernaciak z siedzibą w przy ul. Blizna 31, 62-600 Koło posługujący się numerem identyfikacji podatkowej 666-100-31-97 .
   2. Każda osoba, która przystępuje do korzystania z niniejszego serwisu internetowego, tym samym przyjmuje i akceptuje warunki korzystania z serwisu oraz polityki prywatności.
   3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
       1.    Poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.
       2.    Poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych pliki cookie (tzw. „ciasteczka”).
       3.    Poprzez gromadzenie logów z serwera www.
   4. Wszelkie znaki towarowe, handlowe, firmowe które występują w serwisie dozowniki.com podlegają ochronie prawnej na zasadach przewidzianych w odpowiednich przepisach.
   5. DOZOWNIKI.COM jest serwisem internetowym udostępniającym informacje na temat bieżącej oferty firmy AMB Technic.

2. Warunki korzystania z serwisu.
   1. Kopiowanie, reprodukowanie tekstów, zdjęć i elementów ze stron dozowniki.com, w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody jest zabronione. Korzystanie z materiałów opublikowanych w serwisie dozowniki.com w celu innym niż do użytku osobistego a więc do kopiowania, powielania, wykorzystywania w innych publikacjach w całości lub w części odbywa się na ogólnych zasadach prawa prasowego i autorskiego.
   2.    AMB Marek Bernaciak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje, jakie użytkownicy podejmą na podstawie informacji udostępnianych na stronach dozowniki.com.

3. Informacje w formularzach.
   1. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.
   2. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (np. oznaczenie czasu, adres IP).
   3. Dane w formularzu nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika.
   4. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np. w celu dokonania procesu obsługi zamówienia, kontaktu handlowego lub rejestracji w bazie subskrybentów newslettera.
   5. W celu korzystania z pełnej funkcjonalności Serwisu od Użytkownika może wymagać się rejestracji. Po pomyślnie przeprowadzonym procesie rejestracji Użytkownikowi przyznaje się Nazwę i Konto Użytkownika, na podstawie którego mogą być dostępne niektóre informacje np. przeznaczone tylko dla stałych Klientów. Za pomocą konta użytkownik może zamieszczać materiały i inne informacje służące współpracy z AMB Technic.
       1. Kolejne wejścia do Serwisu odbywać się mogą drogą logowania (podanie Nazwy Użytkownika lub adresu e-mail oraz hasła).
       2. Użytkownik może w każdej chwili edytować swoje dane, poprawiać je oraz zażądać usunięcia własnego Konta z Serwisu.
       3. Użytkownik zobowiązany jest do wpisania prawidłowych danych kontaktowych podczas rejestracji. Wpisanie nieprawdziwych danych i tym samym naruszenie postanowień Regulaminu upoważnia Usługodawcę do zablokowania Konta.
       4. Użytkownik jest odpowiedzialny za wszelkie działania podejmowane na podstawie swojej Nazwy Użytkownika i hasła oraz odpowiada za jego zabezpieczenie. Użytkownik nie może ujawniać ani przekazywać swojego hasła innym osobom.
       5. W celu zweryfikowania dokładności informacji podawanych przez Użytkowników podczas rejestracji wykorzystywanych jest wiele technik. Jednakże z uwagi na trudności związane z weryfikacją Użytkowników w Internecie, Usługodawca nie daje gwarancji prawdziwości tożsamości podawanej podczas rejestracji przez Użytkowników lub zgodności informacji ze stanem faktycznym.

4. Logi serwera.
   1. Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają zapisowi w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług w tym jako pomoc dla wprowadzania sprawniejszych usług hostingowych.
   2. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać: czas nadejścia zapytania, czas wysłania odpowiedzi, nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół http, informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji http, adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik, informacje o przeglądarce użytkownika, informacje o adresie IP.
   3. Dane powyższe nie są i nie będą kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony.
   4. Dane powyższe są wykorzystywane jedynie dla celów poprawy lepszego administrowania serwerem.
    
5. Udostępnienie danych.
   1. Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej nie są udostępniane podmiotom trzecim.
   2. Informacje techniczne wykorzystywane w statystykach Google Analytics, są przesyłane anonimowo na serwery Google'a zgodnie z polityką ochrony prywatności Google Analytics.

Modified by AP