Dozujemy precyzyjnie, szybko i bezkontaktowo!SC_400_Dual_Action_with_SC_300_600_precyzja_dozowania.jpg

Docieramy z dozowaniem cieczy o różnym stopniu lepkości do ciasnych obszarów, bez naruszania ich integralności, oraz bez niebezpieczeństwa kolizji z delikatnymi częściami elektroniki

"Precyzyjnie, szybko, bezkontaktowo" - To hasło, jakie przyświeca technologii powlekania i dozowania precyzyjnego za pomocą urządzeń NORDSON ASYMTEK. Technologia, która pozwala strzelać klejem czy lakierem bez kontaktu z podłożem na bardzo delikatne cześci elektroniki.

Tam gdzie łatwo uszkodzić, trudno dostać się, wkracza skutecznie ze swoimi rozwiązaniami Nordson Asymtek. Problem zabezpieczania obwodów drukowanych, ich powlekania, lakierowania sekwencyjnego i dozowania precyzyjnego nie istnieje. Zaletą jest to, że prace dozujące wykonywane są bez rozprysku i mgły, przede wszystkim idealne - precyzjne naniesienie, szybko i bez dodatkowego specjalnego oprzyrządowania.

Wszędzie tam, gdzie w procesie technologicznym jest ciasno, z pomocą przychodzi Nordson Asymtek. Technologia perfekcyjnego dozowania dostępna w ofercie AMB Technic.Skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów!

Trwa ładowanie komentarzy z Facebooka...
Modified by AP