Nowa, dynamiczna, wściekle szybka maszynauszczelki_wylewane_uszczelnianie.JPG.jpg

Firma AMB Technic oferuje rozwiązania technologiczne firmy Sonderhoff w zakresie piankowych uszczelek w przemyśle elektronicznym.

Marek Bernaciak:
"W końcu Jest! Nowa, dynamiczna, wściekle szybka maszyna, na której możemy wylać prawie każdą uszczelkę.
Nawet taką najmniejszą, z ostrymi zakrętami. Wpadnijcie na kawę do Koła, pokażemy wam!"

Dla przykładu:

Czy można zapewnić trwałość uszczelnienia, kiedy drzwi szafy sterowniczej są często otwierane i zamykane? Tak! Wskazane jest zastosowanie uszczelnienia z pianki poliuretanowej Fast-Cure Fermapor® K31.

AMB Technic oferuje technologię uszczelek piankowych, które dobrze przylegają do szafek lakierowanych proszkowo, a przez zastosowanie podkładu zwiększającego przyczepność uzyskuje się dobre przyleganie do obudów ze stali nierdzewnej.

- wrażliwa elektronika musi zapewnić sobie najlepszą możliwą ochronę przed uszkodzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi przez specjalną obudowę szafki sterowniczej. Szafka sterownicza musi być idealnie zamknięta. Do uszczelniania stosuje się 2-składnikowe uszczelki z pianki poliuretanowej Fermapor® K31 firmy Sonderhoff Chemicals, które precyzyjnie uszczelniają obudowę szafy sterowniczej i drzwi, aby brud, kurz i wilgoć nie mogły przeniknąć do wnętrza i uszkodzić elektronikę, ponieważ wszelkie usterki, mogą spowodować przestoje w produkcji i bardzo wysokie koszty.

Uszczelnienie Drzwi Szafy Sterowniczej

Rozwiazania Szuczelniajace Uszczelki Wylewane

Trwa ładowanie komentarzy z Facebooka...
Modified by AP